ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99, fax 22 757 93 53

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Na skróty
Strefa rodzica Strefa ucznia Programy i projekty Erasmus+ Konkursy Nasze osiągnięcia Pomoc Archiwum

Nasz autobus dowiezie twoje dziecko do szkoły, szybko i bezpiecznie.

Sprawdź rozkład jazdy

Zapraszamy codziennie na smaczne, zdrowe obiady.

Zobacz jadłospis

31.08.2020
Początek roku szkolnego w przedszkolu.

Dzień dobry,

We wtorek 1 września 2020 r. rozpoczynamy kolejny rok działalności naszego przedszkola. Nie będzie to czas łatwy dla dzieci, Państwa i dla nas, pracowników placówki. W związku z sytuacją epidemiologiczną decyzją organu prowadzącego przedszkole będzie czynne w godz. 7.00-17.00.

Dzieci, które w ubiegłym roku szkolnym uczęszczały do grup 1, 2, 3 w budynku przy ul. Szkolnej 6 pozostają tam nadal. Grupy 4, 5, 6 i 7 z ul. Cz. Miłosza 5 również pozostają w tym samym miejscu, ale będą miały sale w nowej, dobudowanej części budynku. Dla tych grup uruchamiamy nowe wejście.

W trosce o zdrowie nas wszystkich do placówki przyjmujemy tylko zdrowe dzieci. Rodzice nie będą wchodzić na teren przedszkola. Odprowadzają dziecko do drzwi i odbijają kartę w przedsionku. Dziecku zostaje zmierzona temperatura i opiekę nad nim przejmuje pracownik przedszkola. Podobna procedura obowiązuje podczas odbiorów. Dzieci prosimy przyprowadzać do godz. 8.30. Po tej godzinie pracownicy rozpoczynają wykonywanie innych obowiązków i drzwi placówki będą zamknięte.

W związku z brakiem okresu adaptacyjnego rodzice 3-latków w dniach od 1 do 11 września 2020 r. będą mogli wejść do szatni i przekażą dziecko bezpośrednio wychowawcy. Rodzice nowoprzyjętych 4- i 5-latków do szatni będą wchodzili od 1 do 4 września. Obowiązuje zasada, że z dzieckiem może wejść jedna osoba dorosła po uprzednim zmierzeniu temperatury, zasłonięciu ust i nosa przy użyciu maseczki lub przyłbicy oraz po zdezynfekowaniu rąk.

We wtorek otrzymają Państwo dokumenty do wypełnienia. Proszę o zabranie ze sobą długopisów. Dzieci we wtorek 1 września powinny przynieść ze sobą kapcie, zestaw ubrań do ewentualnego przebrania, a 3- i 4-latki również małą poduszkę w poszewce, cienki koc o wymiarach 160x200 cm w poszewce lub śpiworek oraz pidżamę. Wszystkie rzeczy muszą być podpisane.

 

Z poważaniem,

Anna Rycek

Wicedyrektor

 

 

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

ul. Szkolna 6,
05-506 Lesznowola
tel.: 22 757 93 99
fax: 22 757 93 53
sekretariat@zsplesznowola.pl