ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99, fax 22 757 93 53

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Na skróty
Strefa rodzica Strefa ucznia Programy i projekty Erasmus+ Konkursy Nasze osiągnięcia Pomoc Archiwum

Nasz autobus dowiezie twoje dziecko do szkoły, szybko i bezpiecznie.

Sprawdź rozkład jazdy

Zapraszamy codziennie na smaczne, zdrowe obiady.

Zobacz jadłospis

23.09.2020
Zmiana godzin rozkładu jazdy autobusu nr 5

Zmiana godzin rozkładu jazdy autobusu nr 5

W związku z licznymi spóźnieniami  uczniów na  zajęcia  lekcyjne  autobusy szkolne  nr 5  przywożące dzieci  do szkoły zostają przesunięte o 10 minut    

                                                          

ZMIANA  GODZIN  ROZKŁADU  JAZDY  AUTOBUSÓW

OBOWIĄZUJE  OD   od 28.09.2020r.

 

AUTOBUS  nr 5   PRZYJAZDY     

 

08.30 -  Szkoła Lesznowola

08.35 -  Stara  Iwiczna  ul. Słoneczna   (osiedle  przy nr  105)

08.39 -  Łoziska ul. Fabryczna /Perełki

08.40 -  Łoziska ul. Fabryczna /Konika Polnego

08.41 -  Łoziska ul. Fabryczna /Babiego Lata

08.42 -  Łoziska ul. Fabryczna 20

08.43 -  Łoziska ul. Fabryczna 19/ul. Iskierki

08.44 -  Stara Iwiczna ul. Kolejowa

08.46 -  Stara Iwiczna ul. Kielecka

08.50 -  Nowa Wola ul. Magnolii

08.51 -  Nowa Wola os. Konwalii 2

08.52 -  Nowa Wola ul. Krasickiego / ul. Miodunki- przyst. autobusowy

             Krasickiego 01

08.53 -  Nowa Wola ul. Krasickiego / róg  ul. Dzikiej Róży

08.54 -  Zgorzała ul . Postępu / ul. Kameliowa

08.55 -  Zgorzała ul. Postępu / Akademia Dziecka / Przepiórki

08.56 -  Zgorzała ul. Postępu / sklep /

08.57 -  Zgorzała ul. Postępu 133 / rozwidlenie z ul. Karczunkowską /

08.59 -  Zamienie ul. Dawidowska / pętla autobusowa /

09.00 -  Zamienie ul. Arakowa / Osiedle Polnych Maków /

09.01 -  Zamienie ul. Arakowa / Przedszkole /

09.03 -  Zamienie ul. Waniliowa

09.05 -  Zamienie  / Osiedle  Wśród  Pól /

09.12 -  Nowa Wola ul. Krasickiego / światła /

09.15 -  Nowa Wola ul. Plonowa  / róg ul. Żonkili

09.30 -  Szkoła Lesznowola ul. Szkolna 16 (budynek przedszkola) i                 

             ul. Szkolna 6.

 

 

 

 

 

 

 

AUTOBUS  nr 5  PRZYJAZDY II  ZMIANA

 

09.30 -  Szkoła Lesznowola

09.35 -  Stara  Iwiczna  ul. Słoneczna   (osiedle  przy nr  105)

09.39 -  Łoziska ul. Fabryczna /Perełki

09.40 -  Łoziska ul. Fabryczna /Konika Polnego

09.41 -  Łoziska ul. Fabryczna /Babiego Lata

09.42 -  Łoziska ul. Fabryczna 20

09.43 -  Łoziska ul. Fabryczna 19/ul. Iskierki

09.44 -  Stara Iwiczna ul. Kolejowa

09.46 -  Stara Iwiczna ul. Kielecka

09.50 -  Nowa Wola ul. Magnolii

09.51 -  Nowa Wola os. Konwalii 2

09.52 -  Nowa Wola ul. Krasickiego/ ul. Miodunki- przyst. autobusowy     

             Krasickiego 01

09.53 -  Nowa Wola ul. Krasickiego / róg  ul. Dzikiej Róży

09.54 -  Zgorzała ul . Postępu / ul. Kameliowa

09.55 -  Zgorzała ul. Postępu / Akademia Dziecka / Przepiórki

09.56 -  Zgorzała ul. Postępu / sklep /

09.57 -  Zgorzała ul. Postępu 133 / rozwidlenie z ul. Karczunkowską /

09.59 -  Zamienie ul. Dawidowska / pętla autobusowa /

10.00 -  Zamienie ul. Arakowa / Osiedle Polnych Maków /

10.01 -  Zamienie ul. Arakowa / Przedszkole /

10.03 -  Zamienie ul. Waniliowa

10.05 -  Zamienie  / Osiedle  Wśród  Pól /

10.12 -  Nowa Wola ul. Krasickiego / światła /

10.15 -  Nowa Wola ul. Plonowa  / róg ul. Żonkili

10.30 -  Szkoła Lesznowola ul. Szkolna 16 (budynek przedszkola) i ul.

              Szkolna 6.

 

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

ul. Szkolna 6,
05-506 Lesznowola
tel.: 22 757 93 99
fax: 22 757 93 53
sekretariat@zsplesznowola.pl