ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99, fax 22 757 93 53

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Na skróty
Strefa rodzica Strefa ucznia Programy i projekty Erasmus+ Konkursy Nasze osiągnięcia Pomoc Archiwum

Nasz autobus dowiezie twoje dziecko do szkoły, szybko i bezpiecznie.

Sprawdź rozkład jazdy

Zapraszamy codziennie na smaczne, zdrowe obiady.

Zobacz jadłospis

07.03.2019
GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

 

11 lutego odbyły się w naszej szkole eliminacje do Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej. Celem konkursu było wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności. Bardzo ważne było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, twórcza wymiana doświadczeń muzycznych oraz promocja młodych wykonawców. Na poziomie klas 0- I przeszło trzech uczestników. W klasach II-III wyłoniono troje uczniów.

Etap gminny konkursu odbył się 18 lutego w Ośrodku Kultury w Mysiadle. Uczestnicy oceniani byli przez jury, w którym zasiadali nauczyciele muzyki oraz wokaliści. Niestety w klasach 0-I w tym roku nie zdobyliśmy nagrody. Na poziomie klas II-III otrzymaliśmy jedno wyróżnienie i zdobyła je Anna Marcisz, śpiewając piosenkę „Pół kroku stąd”.

Poziom konkursu komisja oceniła, jako bardzo wysoki, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny wystąpienia na scenie oraz walory głosowe. Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy, aby ich odkryte talenty i pasja do muzyki nigdy nie zanikła i towarzyszyła im przez całe życie.

Katarzyna Kwiatkowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

ul. Szkolna 6,
05-506 Lesznowola
tel.: 22 757 93 99
fax: 22 757 93 53
sekretariat@zsplesznowola.pl