ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99, fax 22 757 93 53

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Na skróty
Strefa rodzica Strefa ucznia Programy i projekty Erasmus+ Konkursy Nasze osiągnięcia Pomoc Archiwum

Nasz autobus dowiezie twoje dziecko do szkoły, szybko i bezpiecznie.

Sprawdź rozkład jazdy

Zapraszamy codziennie na smaczne, zdrowe obiady.

Zobacz jadłospis

12.01.2021
OBIADY DLA UCZNIÓW KLAS IV - VIII NA WYNOS

OBIADY DLA UCZNIÓW KLAS IV - VIII NA WYNOS

 

  Uprzejmie informujemy, że w związku z wnioskami rodziców uczniów klas IV - VIII  realizujących w chwili obecnej naukę zdalną, podjęta została decyzja o umożliwieniu zakupu obiadów na wynos dla uczniów korzystających z abonamentu obiadowego.

    Obiady, pakowane będą w jednorazowe opakowania (oddzielnie zupa, oddzielnie drugie danie oraz napój) i wydawane we wskazanym miejscu szkoły o wyznaczonej godzinie. Szczegółowe informacje na temat wydawania obiadów przekazane będą po rozeznaniu sytuacji i liczby chętnych.

    Do ceny obiadu ( 6,50 zł) doliczony zostaje koszt opakowania jednorazowego. Cena obiadu w jednorazowym opakowaniu wynosi 7,50 zł.

    Uprawnienie do korzystania z posiłków przysługuje wyłącznie  uczniom naszej szkoły. Ewentualne wpłaty za obiady przyjmujemy tylko na indywidualne konto obiadowe ucznia. Obiady wydane będą tylko po wcześniejszym zgłoszeniu ucznia i dokonaniu opłaty do 14 stycznia 2021r. Prosimy o rozważne zapisywanie dzieci, ponieważ w czasie wydawania obiadów na wynos nie będziemy przyjmować zgłoszeń dotyczących absencji.

    Rodziców zainteresowanych tą formą korzystania z obiadów szkolnych prosimy o kontakt mailowy: intendent@zsplesznowola.pl.

                                            

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

ul. Szkolna 6,
05-506 Lesznowola
tel.: 22 757 93 99
fax: 22 757 93 53
sekretariat@zsplesznowola.pl