ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99, fax 22 757 93 53

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Na skróty
Strefa rodzica Strefa ucznia Programy i projekty Erasmus+ Konkursy Nasze osiągnięcia Pomoc Archiwum

Nasz autobus dowiezie twoje dziecko do szkoły, szybko i bezpiecznie.

Sprawdź rozkład jazdy

Zapraszamy codziennie na smaczne, zdrowe obiady.

Zobacz jadłospis

Nauczyciele

  1. Pałczak Bogumił – Dyrektor, nauczyciel geografii
  2. Kocon Monika – Wicedyrektor, terapeuta pedagogiczny
  3. Kwiatkowska Katarzyna – Wicedyrektor, nauczyciel edu. wczesnoszk.
  4. Respondowska Justyna – Wicedyrektor, nauczyciel j. polskiego
  5. Rycek Anna - Wicedyrektor, terapeuta pedagogiczny
  6. Żółcik Marzena – Wicedyrektor, terapeuta pedagogiczny
  7. Pawełko Dorota – kierownik świetlicy

  8. Abramowicz Edyta - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  9. Adamkiewicz Agata – nauczyciel wspomagający
  10. Aleksandrow-Stańczak Anna – wychowawca świetlicy szkolnej
  11. Antolak Paulina - wychowawca świetlicy szkolnej
  12. Augustynowicz-Rudenko Ewa - nauczyciel j. angielskiego
  13. Bala Agata – nauczyciel matematyki
  14. Basista-Staniszewska Dorota – nauczyciel historii i j. angielskiego
  15. Batorowicz Katarzyna – nauczyciel j. polskiego
  16. Biela Monika – nauczyciel j. polskiego
  17. Boczek Piotr – nauczyciel muzyki
  18. Boguta Beata – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  19. Buczek Agnieszka – nauczyciel wychowania fizycznego
  20. Ceglarz Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  21. Chuchliński Marcin – nauczyciel wychowania fizycznego
  22. Cieszkowska Anna – nauczyciel j. angielskiego
  23. Depa-Jakuczun Mariola – nauczyciel historii
  24. Ditkowska Anna – nauczyciel j. angielskiego
  25. Dolot Grażyna – nauczyciel matematyki
  26. Dudek Elżbieta – wychowawca świetlicy szkolonej
  27. Dudek Marzena – nauczyciel wspomagający
  28. Dziarkowska Joanna– nauczyciel historii
  29. Fąk Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  30. Galińska Magdalena– nauczyciel religii
  31. Gawor-Zielińska Ewelina – nauczyciel wspomagający
  32. Gazda Lucyna – nauczyciel wspomagający
  33. Gilewska Anna – nauczyciel biologii, wychowania do życia w rodzinie
  34. Giszczak Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  35. Goliszek Joanna – nauczyciel wspomagający
  36. Górka Agnieszka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  37. Grędzicka Karolina – nauczyciel geografii i przyrody
  38. Grudzień Marta- terapeuta pedagogiczny, logopeda
  39. Grudzińska Urszula – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  40. Grzywaczewska Ewa – nauczyciel języka polskiego
  41. Gurtowska Gertruda – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  42. Gwiazdowska Anna – wychowawca świetlicy szkolnej
  43. Hałuszko Beata – nauczyciel j. polskiego
  44. Hawryluk Małgorzata – nauczyciel muzyki, rytmiki
  45. Iskra-Gąsiewska Katarzyna – nauczyciel j. niemieckiego
  46. Jakubik Izabela – wychowawca świetlicy szkolnej
  47. Janielak Teresa – nauczyciel historii, wos
  48. Janowska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  49. Janus Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego
  50. Jasińska Agata – terapeuta pedagogiczny
  51. Jasińska Monika – nauczyciel religii
  52. Jaworska Jadwiga – wychowawca świetlicy szkolnej
  53. Jędrzejczyk Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  54. Jodko-Kula Elżbieta – pedagog szkolny
  55. Kacprzak-Kołakowska Agata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  56. Karsznia Beata – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  57. Kawiak Iwona - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  58. Kierzkowska Renata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  59. Kijak Ewelina – wychowawca świetlicy szkolnej
  60. Kilińska Barbara – nauczyciel chemii, informatyki
  61. Kin Aleksandra – pedagog szkolny
  62. Klaja Urszula – wychowawca świetlicy szkolnej
  63. Kloze-Kowalska Justyna – nauczyciel wspomagający
  64. Koczan Joanna – nauczyciel wspomagający
  65. Komar Eliza – terapeuta pedagogiczny
  66. Kondracka Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  67. Korycka Monika – nauczyciel techniki
  68. Kowalczyk Paweł – nauczyciel etyki
  69. Kowalska-Stępińska Katarzyna – nauczyciel wspomagający
  70. Krawczyńska Anna – nauczyciel wspomagający
  71. Król Ewa – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  72. Królica Joanna – nauczyciel wychowania fizycznego
  73. Krusiewicz Joanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  74. Książek Radosław – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  75. Kucharczyk Ewelina – nauczyciel techniki, informatyki
  76. Kuczyńska Maria – wychowawca świetlicy szkolnej
  77. Kula Iwona – psycholog szkolny
  78. Kulińska Ewa – wychowawca świetlicy szkolnej
  79. Kulpa Justyna – nauczyciel techniki, informatyki
  80. Kupis Izabela – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  81. Kuryłek Izabela – nauczyciel j. hiszpańskiego i j. polskiego
  82. Kwapisz Tomasz – nauczyciel j. polskiego
  83. Lewarska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  84. Lipka Bożenna – nauczyciel wspomagający
  85. Liwińska Renata – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  86. Lubaś Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  87. Magiera Kinga – nauczyciel wspomagający
  88. Majewska Jadwiga – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  89. Majewska-Walczuk Danuta – nauczyciel. j. polskiego
  90. Matuszewska-Birkowska Milena – nauczyciel j. polskiego
  91. Matysek Dorota – logopeda, nauczyciel wspomagający
  92. Mazur Grażyna – nauczyciel matematyki
  93. Mazurkiewicz Anna – nauczyciel wspomagający
  94. Melnicka Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  95. Mikołajczuk Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  96. Moczydłowska Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  97. Mroczek Justyna – nauczyciel plastyki
  98. Mścisz Irena – wychowawca świetlicy szkolnej
  99. Mucha Izabela – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  100. Nalewajko Anna – psycholog szkolny
  101. Napiecek Magdalena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  102. Narewska-Musik Marlena – wychowawca świetlicy szkolnej
  103. Niedziela-Stec Anna – nauczyciel przyrody
  104. Nowacka Małgorzata – nauczyciel wspomagający
  105. Nowicka Sylwia – nauczyciel wspomagający
  106. Ogorzałek Aleksandra – psycholog szkolny
  107. Okoniewska Monika – logopeda, terapeuta pedagogiczny
  108. Olborska Kinga – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  109. Olkowska Justyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  110. Olszewska Bożena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  111. Opoczyńska-Jarecka Janina – nauczanie indywidualne
  112. Paduch Anna – wychowawca w świetlicy szkolnej
  113. Pałczak Beata – nauczyciel j. angielskiego, geografii
  114. Pałczak Tomasz – wychowawca świetlicy szkolnej
  115. Pasek Urszula – pedagog szkolny
  116. Pawelska Maria – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  117. Peruta-Kozak Monika – nauczyciel j. angielskiego
  118. Piątkowska Dorota – nauczyciel wspomagający
  119. Pieczątka Danuta – terapeuta pedagogiczny
  120. Pietrzak Małgorzata – nauczyciel bibliotekarz
  121. Postek Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  122. Poterała Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  123. Przybylska Olga – terapeuta pedagogiczny
  124. Purchała Malwina – psycholog szkolny
  125. Radziewicz Iwona – nauczyciel wychowania fizycznego
  126. Rajkowska Anna – nauczyciel historii
  127. Rejniak Agnieszka – nauczyciel j. polskiego
  128. Reszka Ewa – nauczyciel j. polskiego
  129. Rowińska Katarzyna – nauczyciel j. angielskiego
  130. Rusinowska Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  131. Senk Karolina – nauczyciel j .niemieckiego, wych. świetlicy szkolnej
  132. Serwińska-Kowalska Zofia – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  133. Sidorko Renata – nauczyciel j. angielskiego
  134.  Sitek Małgorzata – nauczyciel wspomagający
  135. Sitkiewicz Marcin – nauczyciel matematyki
  136. Skrobisz Joanna –terapeuta pedagogiczny
  137. Skrzypińska-Borowska Anna – nauczyciel fizyki
  138. Sobczyk-Szkopińska Paulina – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  139. Soboń Jadwiga – nauczyciel matematyki
  140. Sołowińska Aneta – pedagog szkolny
  141. Sput Marzena – nauczyciel wspomagający
  142. Stańczak Marzena – nauczyciel j. angielskiego, wspomagający
  143. Staśkowska Ewa – terapeuta pedagogiczny
  144. Stefański Adrian – nauczyciel j. angielskiego
  145. Stojecka Wioleta – wychowawca w świetlicy szkolnej
  146. Strzałkowski Kamil – nauczyciel wychowania fizycznego
  147. Surała Mariola – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  148. Surosz Iwona - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  149. Syrowiec Anna – nauczyciel wspomagający
  150. Szary Łukasz – wychowawca świetlicy szkolnej
  151. Szczególska-Basaj Małgorzata – pedagog szkolny
  152. Szczepańska Agnieszka – nauczyciel j. angielskiego
  153. Szczęk Łukasz – terapeuta pedagogiczny
  154. Szczęsna Monika - logopeda
  155. Szewczyk Joanna – logopeda
  156. Szubartowska Magdalena – nauczyciel matematyki
  157. Szymańska Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  158. Szynalik Justyna – nauczyciel j. niemieckiego, wych. świetlicy szkolnej
  159. Śliwińska Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  160. Tabaka Danuta – nauczyciel przyrody, wychowania do życia w rodzinie
  161. Tadeusiak Marta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  162. Tarka Ewa – nauczyciel plastyki
  163. Tlak Barbara – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  164. Tomczak Agnieszka - nauczyciel wychowania przedszkolnego i rytmiki
  165. Tomkiewicz Irmina – psycholog szkolny
  166. Walęcik Anna – nauczyciel j. polskiego
  167. Walo Elżbieta – nauczyciel wspomagający
  168. Wilk Adam – nauczyciel religii
  169. Wilk-Sobczak Natalia – nauczyciel j. angielskiego
  170. Winek Agnieszka – psycholog szkolny
  171. Wiśniewska Anna – nauczyciel wspomagający
  172. Wodzińska Milena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  173. Wojciechowicz Maria – nauczyciel bibliotekarz
  174. Wojciechowska Halina – terapeuta pedagogiczny
  175. Wojciechowska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  176. Wolszczak Monika – nauczyciel j. angielskiego
  177. Woźniak Aleksandra – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  178. Woźniak Magdalena – nauczyciel wychowania fizycznego
  179. Wójcik Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  180. Wrochna Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  181. Wyporska Monika – pedagog szkolny
  182. Wysocka Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  183. Zabłocka Agnieszka – nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy szkolnej
  184. Zakrzewska Marta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  185. Zakrzewski Paweł – nauczyciel religii
  186. Zaleśna Monika – wychowawca świetlicy szkolnej
  187. Zaniewska Magdalena – nauczyciel matematyki
  188. Zańko Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  189. Zawada Agnieszka – wychowawca świetlicy szkolnej
  190. Zdankowska Agata – nauczyciel bibliotekarz
  191. Zieleniewski Krzysztof – nauczyciel matematyki
  192. Ziemba Alicja – nauczyciel fizyki
  193. Ziemska Ewa – wychowawca w świetlicy szkolnej
  194. Zwierzyńska Monika – nauczyciel j. angielskiego
  195. Żurek Zbigniew – nauczyciel religii

Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

ul. Szkolna 6,
05-506 Lesznowola
tel.: 22 757 93 99
fax: 22 757 93 53
sekretariat@zsplesznowola.pl