Nauczyciele
Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2022/2023
Pałczak Bogumił – Dyrektor
Respondowska Justyna – Wicedyrektor, nauczyciel j. polskiego
Kocon Monika- Wicedyrektor, nauczyciel wspomagający
Kwiatkowska Katarzyna– Wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Rycek Anna- Wicedyrektor, nauczyciel terapeuta pedagogiczny
Kacprzak-Kołakowska Agata - Wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Pawełko Dorota – kierownik świetlicy
Abramowicz Edyta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Adamczyk-Uss Weronika – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Adamkiewicz Agata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wspierający
Aleksandrow-Stańczak Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Andziak Katarzyna - nauczyciel terapeuta pedagogiczny
Antolak Paulina – nauczyciel świetlicy szkolnej
Arent Ewa – nauczyciel świetlicy szkolnej
Augustynowicz-Rudenko Ewa – nauczyciel j. angielskiego
Bala Agata – nauczyciel matematyki
Bartman Magdalena – nauczyciel świetlicy szkolnej
Basista-Staniszewska Dorota – nauczyciel j. angielskiego
Bialuk-Nowacka Małgorzata – nauczyciel wspierający i integracji sensorycznej
Biela Monika – nauczyciel j. polskiego
Bilińska Ewa – nauczyciel wspierający
Boczek Piotr – nauczyciel muzyki
Boguta Beata – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Borsuk Marcin – nauczyciel matematyki
Ceglarz Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Chuchliński Marcin – nauczyciel wychowania fizycznego
Czółno Agnieszka – nauczyciel wspierający
Ditkowska Anna – nauczyciel j. angielskiego
Dolot Grażyna – nauczyciel matematyki
Dudek Marzena – nauczyciel wspierający
Dudzińska Anna – nauczyciel matematyki
Dziarkowska Joanna – nauczyciel historii
Dzięgielewska Małgorzata – nauczyciel wspierający
Fąk Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Felszer Artur – nauczyciel religii
Galińska Magdalena – nauczyciel religii
Gałek-Kowalska Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gawor-Zielińska Ewelina – nauczyciel wspierający
Gazda Lucyna – nauczyciel wspierający, doradztwo zawodowe
Gilewska Anna – nauczyciel biologii, wychowania do życia w rodzinie
Giszczak Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Gołębiowska Magdalena – nauczyciel bibliotekarz
Górka Agnieszka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Grędzicka Karolina – nauczyciel geografii i przyrody
Grudzień Marta – nauczyciel logopedii
Grudzińska Urszula – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Gurtowska Gertruda – wychowawca świetlicy szkolnej
Gwiazdowska Anna – wychowawca świetlicy szkolnej
Hałuszko Beata –wychowawca w świetlicy szkolnej
Hawryluk Małgorzata – nauczyciel muzyki, rytmiki
Iskra-Gąsiewska Katarzyna – nauczyciel j. niemieckiego
Jakubik Izabela – wychowawca świetlicy szkolnej
Janielak Teresa – nauczyciel historii, wos
Janus Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego
Jasińska Monika – nauczyciel religii
Jaworska Jadwiga – nauczyciel j. polskiego i świetlicy szkolnej
Jędrzejczyk Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Jodko-Kula Elżbieta – pedagog szkolny
Jonak Barbara – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Kalinowska Elżbieta – nauczyciel rytmiki
Kalińska Małgorzata – psycholog szkolny
Karsznia Beata – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Kawiak Iwona – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kierzkowska Renata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kijak Ewelina – nauczyciel świetlicy szkolnej
Klaja Urszula – nauczyciel świetlicy szkolnej
Kloze-Kowalska Justyna – nauczyciel wspierający
Koczan Joanna – nauczyciel wspierający
Komar Eliza – psycholog szkolny, terapeuta pedagogiczny
Kondracka Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Konieczna Justyna – nauczyciel j. polskiego
Korycka Monika – nauczyciel techniki, wychowawca w świetlicy szkolnej
Kosyl-Ruiz Magdalena – nauczyciel religii
Kowalczyk Paweł – nauczyciel etyki
Kowalska-Stępińska Katarzyna – nauczyciel wspierający
Kozłowska Monika – nauczyciel wspierający i terapeuta pedagogiczny
Krawczyńska Anna – nauczyciel wspierający
Król Ewa – wychowawca świetlicy szkolnej
Królica Joanna – nauczyciel wychowania fizycznego
Książek Izabella – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Książek Radosław – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Kucharczyk Ewelina – nauczyciel techniki, informatyki
Kucharska-Siwiorek Ewa – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Kuczyńska Maria – wychowawca świetlicy szkolnej
Kula Iwona – psycholog szkolny
Kulik Katarzyna – terapeuta pedagogiczny
Kulińska Ewa – nauczyciel świetlicy szkolnej
Kulpa Justyna – nauczyciel techniki, informatyki
Kupis Izabela – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kuryłek Izabela – nauczyciel j. hiszpańskiego
Kwapisz Tomasz – nauczyciel j. polskiego
Kwiatkowska Agata – terapeuta pedagogiczny
Kwiatkowska Olga – nauczyciel bibliotekarz
Leszczyńska Małgorzata – nauczyciel wspierający
Lewarska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Lipka Bożenna – nauczyciel wspierający
Lis Karolina – nauczyciel j. angielskiego
Liwińska Renata – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Lubaś Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Mackiewicz Beata – terapeuta pedagogiczny
Magiera Kinga – nauczyciel wspierający
Majewska Jadwiga – nauczyciel wspierający
Malik Joanna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Matysek Dorota – logopeda
Mazurkiewicz Anna – nauczyciel wspierający
Melnicka Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Mikołajczuk Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Moczydłowska Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Modestowicz Ewa – nauczyciel wspierający
Mroczek Justyna – nauczyciel plastyki
Mścisz Irena – nauczyciel świetlicy szkolnej
Mucha Izabela – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Myśliwiec Joanna – psycholog szkolny
Napiecek Magdalena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Napierała Agnieszka – nauczyciel świetlicy szkolnej
Narewska-Musik Marlena – nauczyciel świetlicy szkolnej
Neska Ilona – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Nowicka Sylwia – nauczyciel wspomagający
Okoniewska Monika – logopeda szkolny
Olborska Kinga – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Olkowska Justyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Olszewska Bożena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Opoczyńska-Jarecka Janina – nauczanie indywidualne
Pacholczyk Anna – pedagog szkolny
Paduch Anna – nauczyciel świetlicy szkolnej
Pałczak Beata – nauczyciel j. angielskiego i geografii
Pasek Urszula – pedagog szkolny
Peruta-Kozak Monika – nauczyciel j. angielskiego
Piątkowska Dorota – nauczyciel wspierający
Pieczątka Danuta – terapeuta pedagogiczny
Piętka Aleksandra – nauczyciel rytmiki
Piotrowska Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Plutyńska Agnieszka – nauczyciel bibliotekarz
Postek Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Poterała Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Przybylska Bożena – nauczyciel j. polskiego
Przybylska Olga – terapeuta pedagogiczny
Purchała Malwina – psycholog szkolny
Radziewicz Iwona – nauczyciel wychowania fizycznego
Rajkowska Anna – nauczyciel historii
Raszewska Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Rejniak Agnieszka – nauczyciel j. polskiego
Rolka Roman – nauczyciel świetlicy szkolnej
Rowińska Katarzyna – nauczyciel j. angielskiego
Rułka Weronika – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Rusinowska Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Senk Karolina – nauczyciel j .niemieckiego, wspierający i wych. świetlicy szkolnej
Serwińska-Kowalska Zofia – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Sidorko Renata – nauczyciel j. angielskiego
Sitek Małgorzata – nauczyciel wspierający
Sitkiewicz Marcin – nauczyciel matematyki
Skrzypińska-Borowska Anna – nauczyciel fizyki i chemii
Sobczyk-Szkopińska Paulina – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Sołowińska Aneta – pedagog szkolny
Spóz Żaneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Sput Julia – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Sput Marzena – pedagog specjalny, nauczyciel wspierający
Stańczak Marzena – nauczyciel wspierający i nauczyciel j. angielskiego
Staśkowska Ewa – terapeuta pedagogiczny
Stępień Aleksandra – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Stolarska Małgorzata – nauczyciel wspomagający
Strzałkowski Kamil – nauczyciel wychowania fizycznego
Surała Mariola – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Surosz Iwona – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Szary Anna – nauczyciel wspierający
Szary Łukasz – wychowawca świetlicy szkolnej
Szczepańska Agnieszka – nauczyciel j. angielskiego
Szczepańska Paulina – nauczyciel wspierający
Szczęsna Monika – logopeda szkolny, nauczyciel wspierający
Szewczyk Joanna – logopeda szkolny
Szymaańska Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Szynalik Justyna – nauczyciel j. niemieckiego, wych. świetlicy szkolnej
Śliwińska Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Świerczyńska Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Tabaka Danuta – nauczyciel przyrody, wychowania do życia w rodzinie
Tadeusiak Marta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Tarka Ewa – nauczyciel plastyki
Terlecka Monika – psycholog szkolny
Tlak Barbara – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Tomczak Agnieszka – nauczyciel rytmiki i wychowania przedszkolnego
Topyła Łukasz – nauczyciel wychowania fizycznego
Walęcik Anna – nauczyciel j. polskiego
Walo Elżbieta – nauczyciel wspierający
Wąchała Elżbieta– nauczyciel wspierający
Wilk Adam – nauczyciel religii
Wiśniewska Anna – nauczyciel wspierający
Wodzińska Milena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wojciechowicz Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wolszczak Monika – nauczyciel j. angielskiego
Woźniak Magdalena – nauczyciel wychowania fizycznego
Wójcik Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wrochna Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wysocka Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wysocka Magdalena – nauczyciel matematyki
Wysocka-Pietrzak Ewa – wychowawca świetlicy szkolnej
Zakrzewska Marta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć indywidualnych
Zaleśna Monika – wychowawca świetlicy szkolnej
Zaniewska Magdalena – nauczyciel matematyki
Zańko Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Zawadzka Dominika – terapeuta pedagogiczny
Ziemak Edyta – wychowawca świetlicy szkolnej
Ziemba Alicja – nauczyciel matematyki i fizyki