ul. Szkolna 6, 05-506 Lesznowola
tel. 22 757 93 99,

Nauczyciele

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022

 

Pałczak Bogumił – Dyrektor

Respondowska Justyna – Wicedyrektor, nauczyciel j. polskiego

Kocon Monika- Wicedyrektor, nauczyciel wspomagający

Kwiatkowska Katarzyna– Wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Rycek Anna- Wicedyrektor, nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Żółcik Marzena – Wicedyrektor, nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Pawełko Dorota – kierownik świetlicy

 

Abramowicz Edyta – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Adamczyk-Uss Weronika – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Adamkiewicz Agata – nauczyciel wspomagający

Aleksandrow-Stańczak Anna – nauczyciel świetlicy szkolnej

Antolak Paulina – nauczyciel świetlicy szkolnej

Augustynowicz-Rudenko Ewa – nauczyciel j. angielskiego

Bala Agata – nauczyciel matematyki

Bartman Magdalena – nauczyciel świetlicy szkolnej

Bartyzel-Lisowska Kornelia – nauczyciel świetlicy szkolnej

Basista-Staniszewska Dorota – nauczyciel j. angielskiego

Batorowicz Katarzyna – nauczyciel j. polskiego

Bialuk-Nowacka Małgorzata – nauczyciel wspomagający

Biela Monika – nauczyciel j. polskiego

Błońska Izabela – nauczyciel świetlicy szkolnej

Boczek Piotr – nauczyciel muzyki

Boguta Beata – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ceglarz Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Chuchliński Marcin – nauczyciel wychowania fizycznego

Cieszkowska Anna – nauczyciel j. angielskiego

Czółno Agnieszka – nauczyciel wspomagający

Ditkowska Anna – nauczyciel j. angielskiego

Dolot Grażyna – nauczyciel matematyki

Dudek Elżbieta – nauczyciel świetlicy szkolnej

Dudek Marzena – nauczyciel wspomagający

Dziarkowska Joanna – nauczyciel historii

Fąk Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Galińska Magdalena – nauczyciel religii

Gazda Lucyna – nauczyciel wspomagający

Gilewska Anna – nauczyciel biologii, wychowania do życia w rodzinie

Giszczak Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Górka Agnieszka – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Grędzicka Karolina – nauczyciel geografii i przyrody

Grudzień Marta – logopeda szkolny

Grudzińska Urszula – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Grzywaczewska Ewa – nauczyciel j. polskiego

Gurtowska Gertruda – wychowawca świetlicy szkolnej

Gwiazdowska Anna – wychowawca świetlicy szkolnej

Hałuszko Beata – nauczyciel j. polskiego, wychowawca w świetlicy szkolnej

Hawryluk Małgorzata – nauczyciel muzyki, rytmiki

Iskra-Gąsiewska Katarzyna – nauczyciel j. niemieckiego

Jakubik Izabela – nauczyciel wspomagający

Janielak Teresa – nauczyciel historii, wos

Janowska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Janus Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego

Jaworska Jadwiga – nauczyciel j. polskiego i świetlicy szkolnej

Jędrzejczyk Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jodko-Kula Elżbieta – pedagog szkolny

Kacprzak-Kołakowska Agata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kalińska Małgorzata –  psycholog szkolny

Karsznia Beata – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kawiak Iwona – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kierzkowska Renata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kilińska Barbara – nauczyciel chemii, informatyki

Klaja Urszula – nauczyciel świetlicy szkolnej

Koczan Joanna – nauczyciel wspomagający

Komar Eliza – psycholog szkolny, terapeuta pedagogiczny

Kondracka Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Korycka Monika – nauczyciel techniki, wychowawca w świetlicy szkolnej

Kosyl-Ruiz Magdalena – nauczyciel religii

Kowalczyk Paweł – nauczyciel etyki

Krasowska Katarzyna – nauczyciel bibliotekarz

Krawczyńska Anna – nauczyciel wspomagający

Król Ewa – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Królica Joanna – nauczyciel wychowania fizycznego

Krusiewicz Joanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Książek Izabella – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Książek Radosław – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Kucharczyk Ewelina – nauczyciel techniki, informatyki

Kucharska-Siwiorek  Ewa – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kuczyńska Maria – wychowawca świetlicy szkolnej

Kula Iwona – psycholog szkolny

Kulik Katarzyna – terapeuta pedagogiczny

Kulińska Ewa – nauczyciel świetlicy szkolnej

Kulpa Justyna – nauczyciel techniki, informatyki

Kupis Izabela – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kuryłek Izabela – nauczyciel j. hiszpańskiego

Kwapisz Tomasz – nauczyciel j. polskiego

Lewarska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Lipka Bożenna – nauczyciel wspomagający

Liwińska Renata – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Lubaś Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mackiewicz Beata – nauczyciel wspomagający

Magiera Kinga – nauczyciel wspomagający

Majewska-Walczuk  Danuta – nauczyciel j. polskiego

Majewska Jadwiga – nauczyciel wspomagający

Matysek Dorota – logopeda szkolny

Mazurkiewicz Anna – nauczyciel wspomagający

Mikołajczuk Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Moczydłowska Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mroczek Justyna – nauczyciel plastyki

Mścisz Irena – nauczyciel świetlicy szkolnej

Mucha Izabela – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Napiecek Magdalena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Narewska-Musik  Marlena – nauczyciel świetlicy szkolnej

Nowak Damian – nauczyciel religii

Nowicka Sylwia – nauczyciel wspomagający

Okoniewska Monika – logopeda szkolny

Olborska Kinga – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Olkowska Justyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Olszewska Bożena – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Opoczyńska-Jarecka Janina – nauczanie indywidualne

Pacholczyk Anna – pedagog szkolny

Paduch Anna – nauczyciel świetlicy szkolnej

Pałczak Beata – nauczyciel j. angielskiego i geografii

Pasek Urszula – pedagog szkolny

Peruta-Kozak Monika – nauczyciel j. angielskiego

Piątkowska Dorota – nauczyciel wspomagający

Pieczątka Danuta – terapeuta pedagogiczny

Piętka Aleksandra – nauczyciel rytmiki

Piotrowska Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Postek Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Poterała Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Przybylska Olga – terapeuta szkolny

Purchała Malwina – psycholog szkolny

Raczek Angelika – pedagog szkolny

Radziewicz Iwona – nauczyciel wychowania fizycznego

Rajkowska Anna – nauczyciel historii

Rejniak Agnieszka – nauczyciel j. polskiego

Rolka Roman – nauczyciel świetlicy szkolnej

Rowińska Katarzyna – nauczyciel j. angielskiego

Rułka Weronika – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Rusinowska Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Senk Karolina – nauczyciel j .niemieckiego, wych. świetlicy szkolnej

Serwińska-Kowalska Zofia – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Sidorko Renata – nauczyciel j. angielskiego

Sitek Małgorzata – nauczyciel wspomagający

Sitkiewicz Marcin – nauczyciel matematyki

Skrzypińska-Borowska Anna – nauczyciel fizyki

Sobczyk-Szkopińska  Paulina – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Sokołowski Andrzej – nauczyciel religii

Sołowińska Aneta – pedagog szkolny

Spóz Żaneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Sput Marzena – nauczyciel wspomagający

Stańczak Marzena – nauczyciel wspomagający i nauczyciel j. angielskiego

Staśkowska Ewa – terapeuta pedagogiczny

Stefański Adrian – nauczyciel j. angielskiego

Stępień Aleksandra – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Stolarska Małgorzata – nauczyciel wspomagający

Strzałkowski Kamil – nauczyciel wychowania fizycznego

Surała Mariola – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Surosz Iwona – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Syrowiec Anna – nauczyciel wspomagający

Szary Łukasz – wychowawca świetlicy szkolnej

Szczepańska Agnieszka – nauczyciel j. angielskiego

Szczęsna Monika – logopeda szkolny

Szewczyk Joanna – logopeda szkolny

Szubartowska Magdalena – nauczyciel matematyki

Szymańska Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Szynalik Justyna – wychowawca świetlicy szkolnej

Śliwińska Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Świerczyńska Anna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Tabaka Danuta – nauczyciel przyrody, wychowania do życia w rodzinie

Tadeusiak Marta –  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Tarka Ewa – nauczyciel plastyki

Tlak Barbara – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Tomczak Agnieszka – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Topyła Łukasz – nauczyciel wychowania fizycznego

Walęcik Anna – nauczyciel j. polskiego

Walo Elżbieta – nauczyciel wspomagający

Wieteska Magdalena – nauczyciel wspomagający

Wilk Adam – nauczyciel religii

Winek Agnieszka – psycholog szkolny

Wiśniewska Anna – nauczyciel wspomagający

Wodzińska Milena – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wojciechowicz Maria – nauczyciel bibliotekarz

Wolszczak Monika – nauczyciel j. angielskiego

Woźniak Magdalena – nauczyciel wychowania fizycznego

Wójcik Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wrochna Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wysocka Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zakrzewska Marta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zaleśna Monika – wychowawca świetlicy szkolnej

Zaniewska Magdalena – nauczyciel matematyki

Zańko Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Zapałowska Monika – nauczyciel wspomagający

Zawada Agnieszka – nauczyciel bibliotekarz

Zieleniewski Krzysztof – nauczyciel matematyki

Zielińska Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ziemba Alicja – nauczyciel matematyki i fizyki

Zwierzyńska Monika – nauczyciel j. angielskiego

 

do góry